Back to Top

تور مشهد

تور مشهد

   مشهد، این شهر با برکت علاوه بر حرم مطهر امام رضا (ع) و بازارهای اطراف آن، جاذبه ها و دیدنی های بسیاری را در خود جای داده تا مسافران این شهر مقدس، علاوه بر زیارت، بتوانند سیاحت بی نظیری را در خراسان داشته باشند.

ادامه مطلب: تور مشهد

تورهای مشهد

تورهای مشهد از جمله تورهائیست که اولین مقصد سفر تمام ایرانیان است . مشهد مقدس بدلیل وجود مزجع شریف امام هشتم شیعیان جهان از تقدس بالایی نزد ایرانیان برخوردار است.اگرچه امام رضا امام هشتم شیعیان است ولی در ایران و در بین ایرانیان سایر مذاهب حتی غیر مسلمانان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.ازینرو به جرات می توان گفت که همه ایرانیان در طول عمر خود حداقل یکبار به مشهد سفر کرده اند و یا از تور مشهد استفاده نموده اند. از این جهت اولین و مهمترین دلیل سفر مشهد حرم مقدس رضوی و زیارتگاههای مشهد می باشد.اقامت در هتلهای مشهد از هتل آپارتمان و مسافرخانه تا هتلهای لوکس پنج ستاره با هر بودجه ای سازگار است.در تور مشهد مراکز خرید مشهد از اهمیت زیادی برخوردار است،مراکز خرید ارزان قیمت در کنار حرم رضوی تا بازار سنتی رضا و تا مراکز خرید مجلل و آنچنانی همه و همه در مشهد وجود دارد و خرید را برای هر بودجه و سلیقه آسان می سازد.اماکن تفریحی مشهد نیز از تنوع زیادی برخوردار است . از شهربازی و سینما و پارک آبی تا باغ وحش و پارکهای متنوع و کوهها و چشمه ساران اطراف مشهد همه و همه از تور مشهد یک سفر مذهبی تفریحی می سازد.اماکن تاریخی مشهد نیزدر نوع خود بینظیر است و در سفر مشهد از اهمیت بسزائی برخوردار است.تورهای درمانی مشهد نیز امروزه در بین زوار الی الخصوص زوار عرب مورد توجه قرار گرفته است که برخی بیماران و نیازمندان به جراحی زیبایی علاوه بر زیارت به مداوا نیز می پردازند.تورهای مشهد به مناسبتها و فصلهای مختلف توسط آژانس تفریحات برگزار می گردد.عمده تورهای مناسبتی و فصلی مشهد بشرح ذیل برگزار می گردد:

1-تورهای نوروزی مشهد

2-تورهای مشهد ویژه بهار

3-تورهای مشهد ویژه تابستان

4-تورهای مشهد ویژه پائیز

5-تورهای مشهد ویژه زمستان

6-تور مشهد ویژه تولد امام رضا

7-تور مشهد ویژه شهادت امام رضا

8-تور مشهد ویژه زبارت مخصوص امام رضا

9-تور مشهد ویژه عاشورا و تاسوعای حسینی

10-تور مشهد به مناسبت لیالی قدر و ماه مبارک رمضان

11-تور مشهد ویژه روز عرفه

12-تور مشهد ویژه بزرگداشت فردوسی

جهت مشاوره رایگان در مورد هریک از تورهای مشهد و هتل های مشهد و بلیط مشهد با شماره های 02187170و02188505454 تماس حاصل فرمایید.

WWW.safaremashhad.com

تور مشهد هتل درویشی

تور هتل مشهد درویشی

هتل مجلل درویشی در حاشیه خیابان امام رضا (ع) که اصلی ترین خیابان منتهی به حرم مطهر است، قرار دارد. هتل درویشی تنها به فاصله 15 دقیقه از آن مکان مقدس واقع است. توجه به آسایش و آرامش میهمانان ، سهولت در دسترسی به امکانات مورد نیاز آنها، تنوع در انتخاب خدمات و فضاهای اقامتی در هتل لوکس، مدرن و مجلل درویشی مشهد برای داشتن اقامتی به یاد ماندنی مد نظر قرار گرفته است. این هتل مرتفع ترین مرکز اقامتی و تنها هتل آتریوم شرق کشور است.

نرخ تور هتل درویشی به مدت دو شب و سه روز 

 اتاق  تاریخ سفر صبحانه  صبحانه ، ناهار   صبحانه ، ناهار ، شام
 سینگل  23 دی تا 25 دی   1.030.000  1.120.000  1.184.000
 دوتخته 790.000  890.000  950.000
 سه تخته 690.000  780.000  850.000
چهارتخته 670.000 760.000 830.000
سوئیت فصل 910.000 990.000 1.060.000
اتاق امپریال 1.020.000 1.145.000 1.240.000
نیم بها (2 تا 6 سال) 420.000 510.000 570.000

. نرخ های فوق برحسب تومان می باشد.

. خدمات تور شامل بلیط رفت و برگشت هوایی با پرواز آتا، زاگرس، کیش ایر و تابان ، استقبال فرودگاهی، ترانسفر به حرم 24 ساعته، امکانات آبی رایگان 

. جهت رزرو پرواز ماهان مبلغ 140.000 تومان برای هر بزرگسال و مبلغ 45.000 تومان برای هر کودک 2 تا 6 سال به مبلغ تورهای فوق اضافه میگردد.

تورهای مشهد را بشناسیم

در ارتباط با تورهای مشهد بدانیم :

/// تورهای مشهد شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تفریحات همه روزه در چندین نوبت پروازی از ساعت شش صبح تا دوازده شب از تهران و سایر  شهرهای بزرگ که به مقصد مشهد پرواز مستقیم دارند اصورت می پذیرد.

/// مسافران تور مشهد میتوانند نوع شرکت هواپیمایی خود و همچنین ساعت رفت و برگشت خود را بر اساس ظرفیت پروازها به دلخواه انتخاب نمایند.

/// تورهای هوایی مشهد مقدس آژانس تفریحات به صورت هوایی با پروازهای md, بویینگ و یا ایرباس برگزار میشود.  

 /// تعداد روزهای اقامت برای تور مشهد به دلخواه مسافرین از یک شب به بالا قابل انتخاب میباشد ولی  عموما تورهای مشهد به صورت دو شب و سه روز و یا سه شب و چهار روز از سوی مسافران تور زیارتی مشهد رزرو میشود .

///تمامی مدارک تور مشهد مانند بلیط هواپیما ، واچر هتل و ... به صورت الکترونیکی صادر میگردد . از این رو  مسافرانی که قادر به مراجعه حضوری به آژانس تفریحات نیستند میتوانند مدارک خود را از طریق فاکس ، ایمیل، تلگرام و.. دریافت نمایند .

/// ساعت تحویل و تخلیه هتل در مشهد نیز مانند تمام شهرهای دنیابه ترتیب 14:00 . 12:00 میباشد . از این رو چنانچه مسافران تور مشهد ساعت پروازی خود را خارج از این ساعت انتخاب نمودند میتوانند وسایل خود را به لابی هتل تحویل داده و برنامه های  گشت شهری ، خرید ، زیارت را در زمان باقیماتده تا تحویل هتل و یا زمان پرواز در نظر بگیرند .  

///در کلیه هتل های داخلی ارائه شناسنامه برای احراز محرمیت زوجین الزامیست .

///  آژانس هواپیمایی تفریحات با کلیه هتل های مشهد دارای رنکینگ هتل آپارتمان ، سه ستاره و چهار ستاره و پنج ستاره مشهد که کیفیت مناسبی را برای پذیرایی از مسافران دارند  همکاری دارد ، لیکن از آنجایی که درج نام  و قیمت همه هتلها مقدور نیست چنانچه برای تور مشهد خود هتل خاصی را مد نظر داشتید که در سایت سفر مشهد و قیمت آن ذکر نشده بود ، برای اطلاع از قیمت آن هتل میتوانید با بخش مشهد آژانس (021-87170)  تماس حاصل فرمایید تا بهترین پکیج تورهای مشهد در اختیارتان نهاده شود.

www.safaremashhad.com